KKKKüsimused ja vastused

Elektritõukerataste-rent-päis-alumine

KKKKüsimusi ja vastuseid

KUI KIIRESTI SÕITA SAAB?

Laste tõuksidega kuni 16 km/h, täiskasvanute tõuksiga kuni 25 km/h. Kõigil tõuksidel on ka 3 erinevat kiiruse reguleerimise valikut.

KAS TÕUKS ON OHUTU?

Laste tõuksid on võimelised saavutama tippkiiruseks 16 km/h. See pole potentsiaalselt liiga ohtlikku kiirus, kuid soovitame alustades, sõita madalama kiirusega, võimalus on määrata tippkiiruseks 10 km/h. Käepidemed on valmistatud libisemiskindlast materjalist ja tõuks on varustatud helkuritega. Rattad on valmistatud tugevast materjalist, millel puuduvad õhukummid ehk rehvid ei saa tühjeneda. Tõuksidel on 3 režiimi erinevate sõidutasemete jaoks.

Kõigi laste tõuksidega saab tasuta kaasa kiivri ja soovi korral lisatasu eest ka küünarnuki- ja põlvekaitsmed. Selleks, et sõit oleks alati ohutu, soovitame vanema järelvalvet ning kindlasti mitte sõita sõiduteedel.

KAS TÕUKSID ON VEEKINDLAD?

Ei. Laste tõuksid on IP-kaitseastmega IPX4 ehk niiskuse ja pritsmete kindlad, kuid mitte veekindlad.

KAS TÕUKS SOBIB KA VÄIKELASTELE?

Tõuks sobib lastele, kes on vähemalt 6-aastased ja vähemalt 115 cm pikad.

MIS RENTIMINE MAKSAB?

Laste tõukeratta rent alates 5 €/päev ja täisealise tõukeratta rent alates 15 €/päev. Rentides lühikeseks perioodiks (1 või 2 päeva), siis vastavalt 10€/päev ja 20 €/päev.

KAS TOOTE KA KOHALE?

Jah. Soovides transporti, siis broneerides vali transpordi lisateenus, maksumus vaid 5 €, mis sisaldab nii tõuksi(de) kohale toomist kui tagastamist Pärnu linnas.

MIS SIIS TEHA KUI TÕUKS TÜHJAKS SAAB?

Tõuksi kompaktsuse ja kaalu tõttu on need aku tühjaks saamisel lapse jaoks kergesti jalaga tõugatavad. C8 kaalub 7,9 kg ja C10 8,1 kg ehk lapsel on võimalik kasutada elektritõuksi kui tavalist tõuksi ehk sõita sellega laadima. Tõuksid on ka kokkupandavad ehk neid on võimalik mugavalt transportida.

KUI KAUA AKU PEAB?

C8 ja C10-ga saab sõita kuni 10 km ehk ca 40 minutit, see sõltub ka sõidustiilst, lapse kaalust, tuulest ja teepinnasest. Täiskasvanute tõuksiga F25E saab sõita kuni 25 km ning tõuksiga F40E kuni 40 km.

MIS SAAB KUI KAOTSI LÄHEB?

Rentijal on täielik vastutus. Tõukeratta riknemise, purunemise, kadumise ja ka varastamise korral tuleb tasuda tõukeratta taastamise väärtus (C8 puhul 180 €, C10 puhul 200 €, F25E puhul 400 € ning F40E puhul 520 €). Kõik tõukerattad on varustatud rattalukuga, kuid soovitame hoida võimaluse korral alati ka tõukerattal silm peal.

KAS 8-AASTANE LAPS VÕIB ISESEISVALT LINNAS SÕITA?

Jah, kui lapse liikumise teekonda on võimalik nii planeerida, et ta liigub iseseisvalt või koos teiste lastega vaid kõnniteel ja jalgratta- ja jalgteedel (ohustamata jalakäijaid), siis võib ja ka jalgrattajuhiluba pole nõutud. Kiivri kandmise kohustus on kõikidel alla 16-aastastel jalgratturitel ja kergliikurjuhtidel. Siinkohal on väga oluline märkida, et sõidutee võib laps ületada vaid jalakäijana – tõukeratast käekõrval lükates.

KAS TAGATISRAHA ON KOHUSTUSLIK?

Jah. Laste tõukeratta rendi korral 50 €, täiskasvanu tõukeratta korral 150 €,

MIS MATERJALIST ON TÕUKERATTAD?

Tõuksid on alumiiniumist raamiga, koormust rohkem saavad detailid roostevabast terasest.

KUSKOHALT LEIAN JUHENDI?

Laste tõukerataste juhend leitav siit ja täiskasvanute tõukerataste juhend leitav siit

Tekkis küsimus?

Soovid täpsemat lisainfot või esitada eripäringut? Helista, saada e-kiri või täida vorm ja võtame ühendust

_
ASUKOHT
Hiie tn 19
Pärnu
_
RENT
E - P: 12:30-17:30
Vihmaga suletud
_
KONTAKT
+372 53 700628
info@sahku.ee

Saada teade

  Sähku
  Segway-Ninebot-laste-tõukerattad

   Elektritõukside rent lastele Pärnus. Erinevad tõuksid vanusele: 6-14

   Hiie tn 19, Pärnu
   +372 53700628
   info@sahku.ee

   © 2024 Sähku.ee Kõik õigused kaitstud