Kiivrid

21. juuni 2023lisas: Sähku

BESTIAL WOLF

lahedad tõukside kiivrid

BESTIAL WOLF-i lahedad tõukside kiivrid sobivad hästi nii poistele kui tüdrukutele, vanuses 6 kuni 16 aastat. Spetsiaalselt loodud erinevate vabaõhutegevuste jaoks, et hoida sinu pea hästi kaitstuna. Kiivri abil saad kukkudes vältida tõsiseid peavigastusi!

Kiivritel on tugev ABS-korpuse välimine kest ja pehme EVP-vahtkummist sisemine kest, mis kaitseb sind löökide eest. See imab lööke, et kaitsta sinu pead, kui peaksid kukkuma. Sisemus on valmistatud pehmest EVP-vahtkummist, mis aitab kiivril sinu peakujuga hästi sobituda. Kiivril on ka 14 ventilatsiooniava, et hoida pead jahedana ja värskena ning vältida ebameeldivat lõhna.

Shell sarja Bestial Wolf-i kiivrid on väga kerged ja mugavad. Need on valmistatud painduvast ABS-materjalist ja neil on sees vahtkumm, et sind paremini löökide eest kaitsta. Sähkul on hetkel valikus 4 erinevat värvi: roheline, valge, lilla ja kollane. Leia omale sobivam!

Kiivri rihm on lihtsalt reguleeritav vastavalt sinu pea suurusele. Rihmal on kinnituseks klamber, mis avaneb ja sulgub kiiresti ja lihtsalt. Saad kiivri täpselt oma peakuju järgi reguleerida tänu reguleeritavatele rihmadele ja pöörlevale rattale (mis asub kiivri tagaosas). Suurused: 52-59 cm.

See kiiver vastab Euroopa normatiivile CE / EN 1385: 2012, mis tähendab, et see vastab kõrgetele tehnilistele ja kvaliteedistandarditele.

Bestial Wolf on Hispaania ettevõte, kelle tunnuslause on “We are sport”. Nad on tuntud kvaliteetsete sporditoodete ja kaasaegsete moedisainide poolest.

Rentides meilt tõukeratta, saad alati kiivri tasuta kaasa. Lõbusat ja ohutut sõitu!

Rendime elektritõukse lastele vanuses 6-14. Lisaks lastele koos vanemaga.

BESTIAL-WOLF-tõukerataste-kiivrid.
Sähkurent-avatud
Sähku
Segway-Ninebot-laste-tõukerattad

    Elektritõukside rent lastele Pärnus. Erinevad tõuksid vanusele: 6-14

    Hiie tn 19, Pärnu
    +372 53700628
    info@sahku.ee

    © 2024 Sähku.ee Kõik õigused kaitstud