Sähku Raekülas

11. juuli 2023lisas: Sähku

SÄHKU

leiad Raekülast!

Meie, elektritõukside entusiastid, soovime tähelepanu pöörata uuele, äärmiselt lõbusale ja keskkonnasõbralikule viisile, kuidas nautida Pärnu ja Raeküla imelist atmosfääri koos lastega, rendi elektritõuks ja avasta uusi kohti!

Miks üldse valida elektritõuks?

 1. 🌿 Keskkonnasõbralik: Elektritõukerattad pakuvad rohelist alternatiivi traditsioonilistele liikumisviisidele, aidates vähendada fossiilkütuste tarbimist ja heitgaase.
 2. 🚀 Kiire ja mugav: Elektritõukeratas on suurepärane viis liikuda kiirelt ja mugavalt, olenemata sellest, kas suundute randa, tööle või lihtsalt soovite nautida värsket õhku.
 3. 💪 Tervislik: Tõukeratas ei ole mitte ainult lõbus, vaid ka suurepärane viis hoida end vormis, parandada tasakaalu ja koordinatsiooni.

Raeküla on ideaalne koht elektritõukside kasutamiseks – meie teed ja rajad sobivad suurepäraselt turvaliseks sõitmiseks ning pakuvad samal ajal ka imelist vaadet. Peale selle on elektritõukerattaga sõitmine lihtsalt lõbus!

Tänasest leiad ka mitmest kohast Sähku välireklaamid.

Kutsume kõiki proovima seda uut ja põnevat liikumisviisi. Lõbutse, ole aktiivne ja sõbralik keskkonna suhtes – proovi elektritõuksi koos lapsega!

Tõukside-rent-lastele-reklaam
Sähku
Segway-Ninebot-laste-tõukerattad

  Elektritõukside rent lastele Pärnus. Erinevad tõuksid vanusele: 6-14

  Hiie tn 19, Pärnu
  +372 53700628
  info@sahku.ee

  © 2024 Sähku.ee Kõik õigused kaitstud